#2016-08-26 04:49:53 

kanar

Użytkownik

Mam do sprzedania samochód i nie ukrywam, że zależy mi na tym, aby się go szybko popchnąć dalej. Bo nagle potrzebuję większej ilości gotówki. A kredytu brać nie będę, a samochód i tak musiałem wymienić. Czy wiecie, gdzie w miarę szybko ogarnę sprzedaż samochodu? Kto skupuje?
#2016-08-26 06:03:14 

tito

Użytkownik

Wiesz, jak chcesz szybko sprzedać, to nei licz na to, ze ktos ci zaplaci dobra cene. Ja bym na to nie liczyl. Bo tak zwykle samochodami bywa, ze jak szybko to cena leci na leb na szyje. A człowiek zostaje z niczym prawie. Chocsamochod może być zadbany itd. Nikogo to jednak nei interesuje. Ale tez są skupy aut, tylko trzeba szukac takich, które maja dobre ceny , uczciwe ceny wg mnie to podstawa. Tym bardziej, że i tak samochody niektóre po roku czasu tracą nawet prawie połowę swojej ceny to troche człowiek traci na tym kasy i tak. Jednym ze skupow o których wiem to superautomarket.pl i jak chcesz to zajrzyj tam i zobacz co maja. Bo oni skupują bmw wiec jak by ci pasowalo to sprawdz tu i zobacz czy by ci odpowiadalo. Skup za gotowke no i roznych aut, tez dostawczych, jak bys miał cos takiego.
#2016-08-26 07:17:03 

ParaNoiD

Użytkownik

Tak jak ktospisal no sa skupy aut no i gieldy. Ja korzystałem i z tego, i z tego i mysle ze to kwestia do przemyślenia co się konkretnie chce. Bo jednak i tak liczy się ostateczna cena która się dostaje za samochod. A wg mnie to lepiej mimo wszytsko ze sprawdzonymi firmami wchodzic w parade.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015