#2016-11-23 10:00:35 

ParaNoiD

Użytkownik

Witam. Serdecznie witam. Mam tutaj sprawę taką związaną z wykładzinami. Po prostu potrzebuje jakiejś wykładziny, która by mogła się w moim punkcie usługowym pojawić. Wiadomo, że w takim miejscu będzie codziennie sporo ludzi się znajdować i się tak zastanawiam teraz jak to rozwiązać, jaką wykładzinę załatwić
#2016-11-23 10:53:05 

mortiiis

Użytkownik

No jak to jaką? To powinna być oczywista sprawa, że załatwiasz w Kielcach wykładzinę obiektową własnie o podwyższonej wytrzymałości, która jest przeznaczona specjalnie do takich miejsc, w których będzie sporo ludzi przebywać. No właśnie na takie okoliczność
#2016-11-23 12:09:51 

wróg

Użytkownik

Ja taką wykładzinę w Białymstoku znalazłem i bardzo się z tego powodu cieszę, przynajmniej nie muszę nigdzie biegać i szukać. A że tutaj mieszkam to bez problemu wszytsko przebiegło. I rzeczywiście jak w miejscu jest sporo ludzi każdego dnia to musi być podniesiony standard podłogi
#2016-11-23 12:23:57 

ParaNoiD

Użytkownik

No właśnie. Dlatego moja wykładzina w Olsztynie z wykladziny.net też będzie wytrzymała i mam nadzieję, że poradzi sobie z tłumami, które do mnie każdego dnia napierają załatwić swoje rzeczy. No nic, dziękuje za podpowiedzi :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015