#2016-11-24 22:25:34 

Dagna-Ustka

Użytkownik

Jak w tytule tematu, bo nie bardzo wiem co wybierać, żeby osiągnąć taki efekt? Poradzicie coś? Co w waszych mieszkaniach wprowadziło nastrój przytulności oraz estetykę?
#2016-11-24 22:51:31 

Profesorka

Użytkownik

Wiesz to trudno powiedzieć bo tak naprawdę to wszystko ma znaczenie
#2016-11-25 00:53:17 

Urszula

Użytkownik

Zgadzam się, od wyboru mebli aż po wybór materiałów na zasłony czy tam kupienie gotowych. Wydaje mi się że do tego potrzebny jest spory zmysł, ja sama nie wiem czy moje mieszkanie jest przytulne ale też tak naprawdę nie wiem czy o taki efekt by mi chodziło. Zresztą najważniejsze, że czuję się w nim dobrze :)
#2016-11-25 03:44:41 

Dagna-Ustka

Użytkownik

Jasne że tak :) ja może wielkiego zmysłu nie mam ale jak mi się uda sprawić żeby moje mieszkanie było przytulne to na pewno to poznam :) Bardzo mi na tym zależy więc będę wdzięczna za wszystkie rady.
#2016-11-25 05:27:50 

barbie sie garbi

Użytkownik

Ja mam dużo poduszek z pluszu, zarówno w salonie na kanapie, jak i na fotelach i na sofie w sypialni. Moim zdaniem dzięki temu jest dużo przytulniej, meble wydają się wygodniejsze i aż chce się na nich wypoczywać. I w ogóle uważam, że czasem szczegóły w aranżacji są ważniejsze niż te największe elementy. Więc radziłabym zwracać uwagę na szczegóły
#2016-11-25 08:10:34 

Urszula

Użytkownik

Jeszcze wracając do tkanin polecam zajrzeć tutaj: http://blackcatdesign.com.pl/c/1620/tkaniny-na-pufe-tkaniny.html. Można znaleźć wiele ciekawych pomysłów i inspiracji, nie tylko w tej zakładce i jeśli chodzi o pufy. Choć pufy w mieszkaniu zdecydowanie wprowadzają nastrój przytulności i wygody, tak myślę :) zwłaszcza w jakichś sielankowych barwach i kolorach, jest w czym wybierać więc nie będziesz mieć problemu autorko
#2016-11-25 08:49:16 

Profesorka

Użytkownik

A co do estetyki to ja sobie bardzo chwalę zakup małego rozkładanego narożnika. Moje małe mieszkanie dużo na tym zyskało jeśli chodzi o względy wizualne (jest bardzo ładny), wygląda na to, że przestrzeń jest fajnie wykorzystana no i jest z nim bardzo wygodnie, nie tylko w nocy :)
#2016-11-25 11:25:59 

Dagna-Ustka

Użytkownik

Ok, dzięki wielkie za wszystkie rady :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015