#2016-12-02 05:51:52 

Urszula

Użytkownik

Witajcie, syn mnie prosi, zebym z nim poszla kupowac fajerwerki, mial to zrobic mąż po powrocie z delegacji, ale wyjazd mu się przedluza i syn mi suszy głowe, zebym to ja z nim poszla, bo musi byc ktos dorosly może ktos mi podpowie jakie są rodzaje fajerwerkow no i ceny tak, zeby nie wydac za dużo i dzieciak miał frajde. Podpowiedzcie cos proszę?
#2016-12-02 06:09:07 

numer1

Użytkownik

oohoho temat rzeka, na rynku jest tego sporo, wyrzutnie rakiety, moździeże wulkany, fontanny itp. na wielu stoiskach kupisz sztuczne ognie w zróżnicowanych cenach, od kilku złotych do kilkudziesięciu więc wszystko zalezy od zasobu twojego portfela i tego ile chcesz kasy wydac.
#2016-12-02 09:08:44 

Urszula

Użytkownik

to co wyminiłes to na pewno nazwy fajerwerków, bo brzmi to troche jak jakis zbiór militariów?:D a czy takie zabawy są bezpieczne?
#2016-12-02 09:42:59 

Profesorka

Użytkownik

na pewno podczas takiej zabawy nie można zostawic dziecka samego, bo dużo się słyszy o wypadkach, ale instrukcja jak je bezpiecznie odpalac zawsze jest na opakowaniu, jeśli zalezy Ci na tanich, ale bezpiecznych fajerwerkach w Poznaniu sklep PiroArt oferuje ich naprawde duzy wybor od najlepszych producentów.
#2016-12-02 11:52:23 

krystian666

Użytkownik

jak już ktos wspominał ceny takich fajerwrków są naprawdę różne, sam pamietam, jak na Sylwestra kilka lat temu tak mi są wszystko spodobało, ze ani się objrzalem wydalem kilka stówek, najlepiej idź z młodym i niech sam sobie cos wybierze, polcam gotowe zestawy
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015