#2017-01-10 04:02:53 

wróg

Użytkownik

Witajcie! Tak jak w temacie ;) Szukam firmy, do którem mogę się zgłosić, by przygotowali projektu domu jednorodzinnego ;) możecie mi coś fajnego polecić? Z góry dziękuję ;)
#2017-01-10 06:03:06 

mortiiis

Użytkownik

Polecam projekty domu Invest Center bo oni się super na tym znają. Zaplanowali dom mojemu znajomemu i naprawdę mogę mocno ich zarekemendować. Ma przepiękny dom teraz i cóż więcej mówić.. wszystko dzięki właśnie tej firmie. Śmiało mogę więc każdemu polecić. Jak chcecie coś o wysokiej jakości wykonania.
#2017-01-10 07:46:23 

Figurant

Użytkownik

Ja też bardzo dobrze znam tę firmę. Ich projekty domków jednorodzinnych są przepiękne i naprawdę widać, że tam bardzo profesjonalni ludzie pracują (zajrzyjcie na http://invest-center.eu/). Szkoda, że na chwilę obecną nie mam perspektyw na własny dom bo już dawno bym się z nimi kontaktował.
#2017-01-10 08:57:41 

kanar

Użytkownik

Ja uwielbiam przeglądać plany parterowych domków jednorodzinnych i cieszę, że się trafaiłem na ten wątek bo mogę zarekomendować tę firmę. Jest prześwietna. Mają niesamowicie fajne projekty różnych domów i co najważniejsze, są bardzo kreatywni. Bardzo polecam.. każda osoba, która ma poczucie estetyki doceni ich projekty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015