#2017-01-09 20:34:04 

Figurant

Użytkownik

Cześć:) odziedziczyłem starą kamienice i nie wiem czy ja sprzedac czy remontować, niby kamienica to opłacalny interes, ale kto wie moze potrzebny bedzie remont całej instalacji sanitarnej czy elektrycznej czy docieplenie budynku. Polecacie jakas firme która potrafiłaby to oszacowac i podjęłaby sie ewentualnego serwisu instalacji?
#2017-01-09 21:15:33 

tito

Użytkownik

sprzedaj to co bedziesz remontował a potem sie z lokatorami urzerał szkoda czasu i nerwów
#2017-01-10 00:00:34 

Dagna-Ustka

Użytkownik

inwestycja w nieruchomosci to dobra lokata kapitału, wiec tak łatwo nie rezygnuj, zrzadzac budynkiem tez nie musisz sam, sa firmy które przejmuja te obowiazki od właścicieli i administratorów budynków.
#2017-01-10 00:23:29 

kanar

Użytkownik

jeśli chodzi o zarządzanie nieruchomosciami to w tym względzie najlepsza jest Hagler Services od lat zajmują się zarządzaniem nieruchomościami i pełną obsługa techniczną i administracyjną, prowadzą nawet 24 godzinne pogotowie techniczne, wedz na http://hagler.pl/serwis-instalacji/ tam dowiesz sie, ze ich pracownicy maja wszelkie potrzebne uprawnienia zeby zajac sie remontem, naprawa instalacji sanitarnych gazowych elektrycznych itp. tam tez znajdziesz pełna oferte w tym zakresie.
#2017-01-10 02:26:50 

Profesorka

Użytkownik

ale kolega najpierw chciał jakos bezinwazyjnie sprawdzic gdzie sa jakies nacieki, nieszczelnosci itp. oszacowac to wszystko i dopiero potem zabierac sie za ewentualne naprawy
#2017-01-10 04:54:52 

Figurant

Użytkownik

właśnie, obiło mi sie o uszy coś o przegladach termowizyjnych czy ktos wiecej moze coś o tym powiedzieć?
#2017-01-10 07:41:02 

AS

Użytkownik

Czesc masz racje co do bezinwazyjnej oceny stanu instalacji i oceny gdzie jest usterka, najlepsze sa przeglądy termowizyjne, za pomaca specjalnej kamery termowizyjnej można wykrywać mostki termiczne czy zrobic przeglady instalaci i zlokalizowac usterke, ale dostałes namiary na swietną firmę, tam na pewno więcej Ci na ten temat powiedzą, pozdrawiam powodzenia!
#2017-01-10 09:20:56 

Figurant

Użytkownik

dzieki za namiary na firmę na pewno sie przydadzą. Chyba faktycznie zrobie jak mówiliście i jak wszystko pójdzie dobrze to może nawet się tam wprowadze, akurat jest wolne mieszkanko, do usłyszenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015