#2017-01-19 22:56:45 

AS

Użytkownik

Witam. Poszukuję dobrej, sprawdzonej firmy hostingowej, która zajmuje się zakładaniem i prowadzeniem serwerów dedykowanych. Czy ktoś z państwa może mi polecić jakieś sprawdzone przedsiębiorstwo informatyczne, które w swoich usługach ma opcję tego typu? Bardzo zależy mi na profesjonalnych usługach w tym zakresie. Chcę nawiązać długą i owocną współpracę, a więc zależy mi aby nie było to pierwsze z brzegu polecenie, kompletnie niesprawdzone tylko wręcz przeciwnie. Będę wdzięczny za wszelkiego rodzaju polecenia.
#2017-01-19 23:36:54 

hucuł

Użytkownik

A sprawdzałeś kiedyś może firmę Indata Solutions? Naprawdę świetni w swoim fachu, świadczą bardzo profesjonalne usług IT
#2017-01-20 02:32:44 

AS

Użytkownik

Chyba do tej pory nie miałem okazji ich sprawdzać, możesz mi powiedzieć o nich coś więcej?
#2017-01-20 03:23:08 

hucuł

Użytkownik

To spora firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku informatycznym. Prężnie się rozwijają i świadczą usługi na naprawdę wysokim poziomie, zgodne ze wszelkimi normami i bardzo nowoczesne. Obsługują firmy w zakresie szeroko pojętego IT. Tu masz link do zagadnienia, które interesuje Ciebie http://www.indata-solutions.pl/infrastruktura-serwerowa czyli wspominane wyżej serwery dedykowane. Ja z nimi współpracuję już kilka lat i są naprawdę solidni, sprawnie działają i zawsze można na nich polegać. Nigdy niczego nie olewają, wszelkie niejasności rozwiązują od razu, podobnie jak pojawią się jakieś problemy. No i idzie się z nimi dogadać pod różnym względem, dopasowują swoje usługi do firmy, co moim zdaniem jest bardzo ważne.
#2017-01-20 05:47:13 

AS

Użytkownik

Aha, aha. Dzięki wielkie, właśnie sobie od razu ich sprawdzam i rzeczywiście mają bardzo szeroki zakres usług i widzę, że działają na rynku już ładnych parę lat.
#2017-01-20 07:18:17 

hucuł

Użytkownik

Owszem, tak jak napisałem wyżej. Nie zajmują się tym wszystkim od wczoraj i to doświadczenie naprawdę ma znaczenie, bo wiedzą z czym to się je.
#2017-01-20 10:03:09 

kotka

Użytkownik

Hej, wtrącę się Wam do tej męskiej rozmowy aby również polecić ich usługi. Nawiązałam z nimi współpracę jak moja firma dopiero zaczynała się rozwijać i myślę, że był to strzał w dziesiątkę. Dzięki ich usługom zawsze jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi informatycznymi sprawami. No i można się z nimi dogadać nawet jeśli człowiek sam się jakoś wybitnie nie zna na branży IT.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015