#2017-01-24 03:22:34 

wróg

Użytkownik

Witam serdecznie. Mam taką sprawę, że potrzebuje pilnie firmy spedycyjnej. Jest taka sprawa, żę muszę przewieźć kilka rzeczy. No sam tego nie zrobię, więc jest mi potrzebna firma spedycyjna, która się tym zajmie. Może znacie kogoś, kto się tym zajmuje i możecie akurat polecić, żeby się też zajęli tą moją sprawą?
#2017-01-24 05:57:30 

mortiiis

Użytkownik

No wiem, że z tym ogólnie jest problem i trzeba potem kombinować, żeby coś ciekawego załatwić. W sumie też bym się chętnie dowiedział, gdzie mogę znaleźć taką firmę, bo do załatwienia parę spraw i do przewiezienia parę rzeczy, więc to by mi przypasowało
#2017-01-24 06:28:45 

ParaNoiD

Użytkownik

A sprawdzalście http://www.tirsped.com.pl/ ? Ja akurat z nch bardzo często korzystam, bo oni mają nawet takie usługi jak transport ponadgabarytowy. No i w Gdyni działają na dodatek, więc raczej nie ma takiego problemu z transportem to jak czasami bywa
#2017-01-24 07:38:19 

wróg

Użytkownik

A korzystałeś już może kiedyś z ich usług? Bo widać, że strona jest profesjonalna i w ogóle ofertę mają dość ciekawą i to na dodatek wyróżniającą się sporo od innych firm, które znam. I właściwie to jestem przekonany do tego, żeby z nich skorzystać, tylko muszę właśnie wiedzieć czy są sprawdzeni, bo to jednak ważna sprawa jest
#2017-01-24 09:57:26 

ParaNoiD

Użytkownik

Sprawdzeni, dla mnie już wiele transportów zrobili, a wiem, że nawet do Chin mają opcję transportu, więc tutaj akurat jest sprawa o tyle dobra, że można do każdego zakątka nawet wysłać to, co chce się wysłać, więc to jest całkiem spoko akurat opcja, z której ja jeszcze skorzystam wiele razy
#2017-01-24 10:38:14 

mortiiis

Użytkownik

NO nawet nie wiedziałem, że firmy spedycyjne w Gdyni tak dobrze prosperują i że można akurat tak dobrze tam trafić i zrobić, że rzeczywiście transport dotrze tam, gdzie ma dotrzeć i można ufać, że jeszcze dotrze tam w terminie i w całości, więc do tego jeszcze dość bezpiecznie
#2017-01-24 11:37:05 

wróg

Użytkownik

Chyba skorzystam z tej oferty, bo rzeczywiście widzę, że to jest to opcja naprawdę w porządku. A na dodatek jeszcze właśnie na dalekie dystanse też dostarczają, więc to jest naprawdę taka oferta, która by mnie satysfakcjnowała.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015