#2017-02-24 01:49:16 

tito

Użytkownik

Witam. Mam pewien kłopot i problem. Otóż pracuję na komputerze całymi dniami i jeszcze potem do późna na ogół coś na nim ogląda, siedzę itp. przez to mam problemy ze swoimi oczyma, łzawią, często są zmęczone i parę osób mi już mówiło, że co to robię nocami bo wyglądam strasznie itp. męczy mnie to.. czytałem gdzieś, że żel ze świetlikiem pod oczy naprawdę działa na tego typu schorzenia i teraz mam wielkie pytanie do was i ogólnie proszę o radę.. faktycznie opłaca się w niego zainwestować? Jeśli tak, to gdzie najlepiej sobie zamówić? Będę mega wdzięczny jak mi ktoś coś dobrego doradzi. Mam nadzieję, że temat będzie cieszył się zainteresowaniem. Tyczsaem serdecznie pozdrawiam!
#2017-02-24 02:31:56 

kanar

Użytkownik

ja niestety na tego typu kosmetykach się nie znam.. a może ogranicz po prostu komputer?
#2017-02-24 05:03:07 

kotka

Użytkownik

Ja wielokrtonie używałam żel ze świetlikiem i naprawdę bardzo mogę polecić ten specyfik ;) akurat mam często alergię i ogólnie oczy mnie pieką i łzawą. No i podobnie jak ty, jestem trochę nerdem i dużo siedzę przed komputerem ;P ale kupiłam żel tutaj: https://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_lab/261,zel-ze-swietlikiem-do-powiek-i-pod-oczy.html i jestem fantastycznie z niego zadowolona ;) nie dość, że idealnie działa zawsze, to jest jeszcze mega miły w aplikacji i ładnie pachnie ;)
#2017-02-24 08:02:21 

wróg

Użytkownik

No proszę, to może ja też się skuszę? Bo jednak przed komptuerem to spędzam całe dni i noce.. cóż taka praca, jestem informatykiem. No ale w sumie o oczy koniecznie pasuje zadbać.. muszę się nad tym zastanowić ;) dobrze, że wszedłem w ten wątek bo jednak jest bardzo pomocny.
#2017-02-24 08:45:01 

mortiiis

Użytkownik

ten sklep floslek.pl wygląda bardzo interesująco bo tam mają naprawdę bardzo wiele różnych specyfików, kremów itp.. w sumie myślałem czy nie kupić prezent w postaci kosmetyków a i sobie bym chętnie kupił trochę tego i owego. Musze sobie coś fajnego wyhaczyć ;)
#2017-02-24 10:43:44 

Dagna-Ustka

Użytkownik

Mega fajny ten sklep ;) duża oferta i przystępne ceny.. jestem IN LOVE normalnie :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015