#2017-03-09 03:00:40 

kanar

Użytkownik

Witam wszystkich. Słyszałem wiele dobrego na temat tego systemu, ale ciągle nie jestem przekonany i chcę poznać więcej opinii. Czy Warehouse Management rzeczywiście może sprawdzić się w dużej firmie, która ma dużo wymagań pod kątem logistyki i zarządzania wszystkimi towarami? Zależy mi na nowoczesnych i sprawnych rozwiązaniach, które nie będą przyczyną żadnych awarii. Bo jak wiemy każda awaria to spore koszty i na dodatek problemy wizerunkowe…
#2017-03-09 04:30:47 

AS

Użytkownik

Proponuję wejść sobie na stronę internetową http://www.hkk-consult.pl/rozwiazania/system-zarzadzania-magazynem-wms i trochę poczytać o tym czym jest i jak działa ten WMS system. Zdecydowałem się na niego po długich poszukiwaniach i w sumie jestem zadowolony z efektów. Sprawnie zarządza od momentu przyjęcia towaru po jego wysyłkę. Bardzo dobrze rozbudowane symulacje i strategie składowania.
#2017-03-09 04:39:51 

barbie sie garbi

Użytkownik

Prowadzimy dużą firmę i również korzystamy z tego systemu. Mogę śmiało powiedzieć, że jest bardzo pomocny i prosty w użytkowaniu. Zawsze jak sprawdzam raporty to dowiaduję się ciekawych rzeczy i możemy lepiej pokierować swoim zarządzaniem. W ogóle myślę, że gdyby nie takie systemy ciężko byłoby prowadzić biznes. W dzisiejszym świecie wszystko musi być na już, to nie leży w możliwościach człowieka bez wsparcia technicznego…
#2017-03-09 07:39:09 

wróg

Użytkownik

właśnie, ciekawe jak zmienia się świat biznesu… jeszcze kilkanaście lat temu wyglądało to wszystko zupełnie inaczej.;) ale trzeba się dopasować. I rzeczywiście widzę, że takie systemy jak wms potrafią skrócić czas realizacji zamówień.
#2017-03-09 10:09:20 

kanar

Użytkownik

Dziękuję wam za odpowiedzi. Zajrzałem sobie na tę stronę internetową i chyba jestem coraz bardziej zainteresowany tym WMS… Może ktoś jeszcze się wypowie? A tak ogólnie to zgadzam się, że prowadzenie biznesu ciągle się zmienia. Chyba na lepsze. Nowe systemy informatyczne są jednak o wiele mniej zawodne i wydajniejsze.;)
#2017-03-09 10:52:03 

ParaNoiD

Użytkownik

ja mam system zarządzania magazynem wms i powiem wam, że dobrze się sprawdza w dużej firmie. Można mieć wszystko pod ścisłą kontrolą i nie wychodzą w trakcie pracy żadne niemiłe niespodzianki. Każde działanie jest dokładnie zaplanowane i analizowane.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015