#2017-03-08 22:55:50 

AS

Użytkownik

Witam. moja żona uwielbia takie ozdoby i dodatki do domu i tak sobie myślę, że może zrobiłbym jej niespodziankę i właśnie kupiłbym jakąś fajną ozdobę, zawieszkę do domu. Może ktoś z was słyszał o jakimś sklepie, miejscu gdzie takie coś warto kupić? Będę mega wdzięczny za wszelkie posty w tej kwestii ;) w ogóle by była bajka jakby ktoś z was faktycznie potrafił mi coś fajnego podpowiedzieć, najlepiej podał namiary na sklep itp…
#2017-03-09 00:35:56 

Figurant

Użytkownik

No szczerze mówiąc, to ja akurat niedawno kupowałem do domu świetną zawieszkę drewnianą, która naprawdę jest świetna ;) w ogóle u nas w domu jesteśmy fanami takich tabliczek z cytatami. Są one raz, że wspaniałym dodatkiem, to jeszcze dodatkowo bardzo motywujące teksty są mile widziane u nas w domu ;) ogólnie kupiłem niedawno piękną ozdobną talibczkę z cytatami z tej stronki internetowej: http://naklejkomania.eu/53-tabliczki-ozdobne-z-cytatami ;) zresztą polecam samemu przyjrzeć się tej stronce i ich ofercie ;)
#2017-03-09 02:57:01 

kanar

Użytkownik

o proszę ;) akurat stronka naklejkomania.eu jest mi znakomicie znana i zdecydowanie uwielbiam robić tam zakupy ;) mają naprawdę super profesjonalną ofertę tam i mnóstwo unikatowych rzeczy do domu ;) zresztą co najważniejsze, ich ceny są bardzo uczciwe i zdecydowanie warto zapoznać się z ich ofertą ;) fajnie, że ktoś poza mną jak widzę zna ten sklep ;D
#2017-03-09 05:48:15 

mortiiis

Użytkownik

Ja też poluję na taką zawieszkę do domu, bo lubię takie rzeczy i dodatki ;) zaraziła mnie tym moja żona, także byłby to idealny prezent dla nas ;)
#2017-03-09 07:27:11 

kotka

Użytkownik

kurczę, fajna ta stronka i faktycznie bardzo fajnie wyglądają takie tabliczki ozdobne z cytatami ;) chyba też się sama skuszę i kupię taką tabliczkę do domu ;) fajny temat, propsuje :D
#2017-03-09 09:34:32 

barbie sie garbi

Użytkownik

No całkowicie taka drewniana tabliczka to fajna sprawa i całkowicie warto sobie kupić ;) gdyby mój mąż nam taką kupił do domu to bym była bardzo zadowolona ;) szkoda tylko, że jednak od dłuższego czasu nie jest w ogóle obecny myślami przy nas i tylko myśli o pracy i pracy.
#2017-03-09 11:07:53 

Urszula

Użytkownik

też sobie kupię! Uroczy dodatek do domu ;) bardzo mi się podoba oferta tego sklepu który polecacie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015