#2017-03-21 04:06:08 

kanar

Użytkownik

Poszukuję sklepu internetowego z szerokim wyborem felg w rozmiarze 17 cali. Możecie mi coś polecić? Wolałbym sklep internetowy od stacjonarnego i zależy mi żeby był to dobry sklep. No wiecie, dobre produkty markowe od dobrych producentów i pewność, że wszystko jest oryginalne i tak dalej, i tak dalej… Co mi polecicie? Mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś, kto mnie poratuje!
#2017-03-21 05:00:54 

AS

Użytkownik

No ktoś się na pewno znajdzie i w sumie to mogę to być nawet ja. Polecam Ci zajrzeć tutaj: https://xfelgi.pl/info/felgi-aluminiowe-17. Tam znajdziesz felgi 17 cali dokładnie, ale mają też ofertę na różne inne felgi. Generalnie u nich kupisz tylko felgi i czujniki ciśnienia także sklep wysoce wyspecjalizowany, w którym znają się na rzeczy.
#2017-03-21 05:56:23 

kanar

Użytkownik

Aha, aha. Bardzo dziękuję za polecenie. A jak u nich wygląda z samą transakcją zakupu? Są jakieś problemu czy żadne, wszystko idzie gładko?
#2017-03-21 08:27:57 

AS

Użytkownik

No ja kupowałem już u nich trzy zestawy felg aluminiowych do samochodów i czujniki ciśnienia do mojego auta i za każdym razem byłem bardzo zadowolony z całego procesu zakupu. Wszystko zostało dostarczone na czas zawsze, wszystko się zgadzalo z moim zamówieniem. Dostałem prosto do domu idealne felgi, dokładnie takie jak zamawiałem i nigdy nie było z nimi problemu, więc polecam Ci ich naprawdę szczerze.
#2017-03-21 11:15:08 

kanar

Użytkownik

No dobra, dzięki. O to mi właśnie chodziło, żeby znaleźć kogoś, kto się zna na temacie i w dodatku dobrze prowadzi swój biznes… Bo jak mam się bawić w jakieś odsyłanie i tak dalej to w sumie bezsensu, już wtedy lepiej iśc i kupić stacjonarnie…
#2017-03-21 11:44:45 

AS

Użytkownik

No to prawda… Ale z nimi wszystko przebiega gładko także zamawiaj bez obaw.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015