#2017-03-23 00:12:06 

Figurant

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Otwock

Wiek: 34

Witajcie serdecznie. Cześć Wam wszystkim. Mam takie pytanie, może trochę nietypowe, ale jednak się chce dowiedzieć czegoś na ten temat, bo inaczej za chwilę będę mieć spory problem. Chodzi mianowicie o to, że u mnie na podwórku stoi samochód. Kiedyś tam, ju dawno to było temu, miałem wypadem tym samochodem i od tego czasu nie naprawiłem, bo mnie to przerstało. W tak zwanym międzyczasie kupiłem sobie inne auto i tamo już poszło tak w odstawkę, że już nigdy nie zostało i pewnie nie zostanie naprawione, dlatego chcę się teraz pozbyć. I tutaj moje pytanie o to z jakiego skupu samochodów najlepiej będzie skorzystać?
#2017-03-23 02:09:47 

tito

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Wołkowyja

Wiek: 23

Dobrze, że jesteś mądry i decydujesz się na skup, a nie na złom. Na skupie jeszcze dostaniesz może sporo kasy, zależy od tego jak go wycenią. No i skoro mówisz, że to jest auto powypadkowe, które stoi na Twojej posesji, to pamiętaj, żeby załatwić taki skup, który rzeczywiście ma swoją lawetę i przyjedzie to do Ciebie odebrać. Bo są takie skupy, które sobie odciągają za transport i to w sumie się wychodzi prawie na zero wtedy, a to chyba bez sensu jest, no nie?
#2017-03-23 03:39:25 

kanar

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Zamość

Wiek: 34

Całkowicie bez sensu. Moim zdaniem warto zajrzeć na stronę http://msauto-car.pl/skup-sprzedaz-aut-pniewach/ bo tutaj jest skup złomu Pniewy z pewnością Ci lepszego nie zaoferują, więc nawet nie masz co szukać. Tutaj będzie dobrze i tutaj się kontaktuj z nimi to od razu zobaczysz co to znaczy dobrze auta się pozbyć. Mają swoją lawetę, przyjadą, zabiorą i po problemie. No i jeszcze gótówkę dostaniesz od ręki :)

#2017-03-23 06:09:26 

Figurant

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Otwock

Wiek: 34

To super, że to tak działa. A Ty miałeś okazję z ich oferty może korzystać czy tak czysto teoretycznie tylko polecasz? To dal mnie ważne, bo chcę wiedzieć na czym stoję i jak to wszystko ogarniać
#2017-03-23 07:45:02 

kanar

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Zamość

Wiek: 34

Załatwiałem z nimi i dlatego w ogóle wiem, że oni istnieją. Odbierali ode mnie już samochód i bardzo dobrze na tym wyszedłem, dostałem całkiem sporo zwrotu za to swoje auto i jestem naprawdę zadowolony, że tak to wyszło, bo mi się udało przynajmniej jeszcze trochę kasy za to zgarnąć i dołożyć do nowego auta, które od razu kupiłem, bo było najłatwiej dozbierać sobie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015