#2017-03-23 00:12:06 

Figurant

Użytkownik

Witajcie serdecznie. Cześć Wam wszystkim. Mam takie pytanie, może trochę nietypowe, ale jednak się chce dowiedzieć czegoś na ten temat, bo inaczej za chwilę będę mieć spory problem. Chodzi mianowicie o to, że u mnie na podwórku stoi samochód. Kiedyś tam, ju dawno to było temu, miałem wypadem tym samochodem i od tego czasu nie naprawiłem, bo mnie to przerstało. W tak zwanym międzyczasie kupiłem sobie inne auto i tamo już poszło tak w odstawkę, że już nigdy nie zostało i pewnie nie zostanie naprawione, dlatego chcę się teraz pozbyć. I tutaj moje pytanie o to z jakiego skupu samochodów najlepiej będzie skorzystać?
#2017-03-23 02:09:47 

tito

Użytkownik

Dobrze, że jesteś mądry i decydujesz się na skup, a nie na złom. Na skupie jeszcze dostaniesz może sporo kasy, zależy od tego jak go wycenią. No i skoro mówisz, że to jest auto powypadkowe, które stoi na Twojej posesji, to pamiętaj, żeby załatwić taki skup, który rzeczywiście ma swoją lawetę i przyjedzie to do Ciebie odebrać. Bo są takie skupy, które sobie odciągają za transport i to w sumie się wychodzi prawie na zero wtedy, a to chyba bez sensu jest, no nie?
#2017-03-23 03:39:25 

kanar

Użytkownik

Całkowicie bez sensu. Moim zdaniem warto zajrzeć na stronę http://msauto-car.pl/skup-sprzedaz-aut-pniewach/ bo tutaj jest skup złomu Pniewy z pewnością Ci lepszego nie zaoferują, więc nawet nie masz co szukać. Tutaj będzie dobrze i tutaj się kontaktuj z nimi to od razu zobaczysz co to znaczy dobrze auta się pozbyć. Mają swoją lawetę, przyjadą, zabiorą i po problemie. No i jeszcze gótówkę dostaniesz od ręki :)

#2017-03-23 06:09:26 

Figurant

Użytkownik

To super, że to tak działa. A Ty miałeś okazję z ich oferty może korzystać czy tak czysto teoretycznie tylko polecasz? To dal mnie ważne, bo chcę wiedzieć na czym stoję i jak to wszystko ogarniać
#2017-03-23 07:45:02 

kanar

Użytkownik

Załatwiałem z nimi i dlatego w ogóle wiem, że oni istnieją. Odbierali ode mnie już samochód i bardzo dobrze na tym wyszedłem, dostałem całkiem sporo zwrotu za to swoje auto i jestem naprawdę zadowolony, że tak to wyszło, bo mi się udało przynajmniej jeszcze trochę kasy za to zgarnąć i dołożyć do nowego auta, które od razu kupiłem, bo było najłatwiej dozbierać sobie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015