#2017-03-30 01:05:33 

Dagna-Ustka

Użytkownik

Witam. Poszukuję dobrej poradni psychiatrycznej. Czy możecie mi państwo coś polecić? Zależy mi na dobrym, indywidualnym podejściu do pacjenta i fachowej pomocy udzielanej przez osoby tam pracujące, z odpowiednim wykształceniem no i doświadczeniem. Sprawa jest dla mnie bardzo ważna, więc proszę tylko o sprawdzone i szczere polecenia.
#2017-03-30 02:02:14 

Figurant

Użytkownik

Ja to tam tym wszystkim psychiatrom nie ufam… Ogólnie ci lekarze od głowy to jacyś podejrzani dla mnie są, właściwie żadni lekarze, gadają tylko bzdury o pozytywnym nastawieniu zamiast naprawdę pomóc, jaki to sens ma to ja nie wiem, chyba żadnego. Tak se pogadać to ciocia z wujkiem też mogą i będzie dobrze, co nie?
#2017-03-30 02:45:21 

Profesorka

Użytkownik

Pan chyba nigdy nie miał kontaktu bezpośredniego z psychiatrą bądź psychologiem porządnym.
#2017-03-30 04:19:33 

Figurant

Użytkownik

No nie miałem potrzeby nigdy takiej na szczęście, normalny facet ze mnie całkiem hehe…
#2017-03-30 05:54:12 

Profesorka

Użytkownik

Czy normalny czy nie to nie moja sprawa zupełnie, ale nic mądrego pan w tym temacie jak na razie nie powiedział. Wręcz przeciwnie, wprowadza pan koleżankę w błąd, bo taka opinia o psychiatrach i psychologach jak pan ma jest po prostu smieszna i bardzo ograniczona.
#2017-03-30 07:05:58 

Figurant

Użytkownik

Oho, chyba uraziłem jakąs panią psycholog, hehe. No przykro mi, ale tak uważam i zdania nie zmienię i prawo mam tez pełne żeby swoje zdanie wyrazić.
#2017-03-30 07:40:43 

Kordian

Użytkownik

Jasne, że wszyscy macie prawo wyrażać swoje zdanie, ale nie po to założyłam ten temat. Chcę znaleźć dobrą poradnię psychologiczną, a nie dowiedzieć się co kto sądzi o danej profesji, więc to wszystko jest trochę nie na temat i mi nie pomaga.
#2017-03-30 08:47:31 

Urszula

Użytkownik

No to żeby nie przedłużać to Ci podrzucę od razu link, a nie będę dyskutować o powyższych kwestiach… Jeśli potrzebna Ci naprawdę dobra poradnia psychiatryczna to najlepiej zgłoś się tutaj do nich: http://psychiatrzy.pl/poradnia-psychiatryczna/. To naprawdę świetna poradnia psychiatryczna, gdzie udzielą Ci fachowej pomocy, wykonają potrzebne badania, postawią diagnozę konkretną, ustalą plan działania i leczenia… Naprawdę można na nich polegać, bardzo polecam.
#2017-03-30 09:27:30 

tito

Użytkownik

Też pani polecam szukać pomocy w takim zakresie na psychiatrzy.pl, tam trafi pani na pewno na porządnych specjalistów, którzy udzielą pani fachowej pomocy. Wiem z doświadczenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015