#2017-04-03 01:59:48 

hucuł

Użytkownik

Szukam dobrego producenta schodów granitowych. Ktoś chce się podzielić opinia albo namiarami na dobrał firmę, która zrobiła u niego takie schody i był zadowolony z usług?
#2017-04-03 04:09:52 

pierniczka

Użytkownik

Schody granitowe to mi się kojarzą chyba tylko z kościołami, hehe… :P ale moi znajomi takie maja też to zapytam się ich może przy okazji u kogo robili i czy na pewno byli zadowoleni, bo w sumie mnie ten temat nie interesuje kompletnie, bo jak dla mnie to brzydkie to w sumie, No ale dowiem się i może jakieś namiary podrzucę.
#2017-04-03 05:14:15 

kotka

Użytkownik

O gustach się nie dyskutuje, ale że granit to tylko do kościoła..? Ja uważam, że takie schody są bardzo ładne i przede wszystkim takie No… takie wręcz po królewsku a nie po kościelnemu… :p
#2017-04-03 05:22:20 

wróg

Użytkownik

Ale po co koledze wasza opinia na ten temat jak kolega po porostu prosił o podanie namiarów na jakaś firmę i pytał się gdzie najlepiej zamówić schody z granitu? To wszystko jest trochę nie na temat i bezsensie panie spamują, No ale dobrze… Żeby nie iść w ślady pań polecę ci zajrzeć pod ten adres: http://mcgranit.pl/. U nich zamówisz porządne schody granitowe, wykonane z porządnych materiałów i przed prawdziwych fachowców, którzy dobrze znają się na pracy w kamieniu. Wiec jeśli szukasz sprawdzonej firmy która robi w granicie to naprawdę szczerze ci ich polecam i to nie tylko jeśli chodzi o schody ale też w kwestii blatów bo robią naprawdę porządne i solidne i przede wszystkim bardzo ładne i estetyczne. No i dodam jeszcze, że mają ceny też bardzo przystępne i bardzo konkurencyjne biorąc pod uwagę, co sobie życzą za tego typu usługi inne firmy.
#2017-04-03 05:41:28 

hucuł

Użytkownik

No i w końcu jakieś konkrety, dzięki wielkie w takim razie za polecenie, bo już się bałem że niczego na temat się tu nie dowiem, hehe…
#2017-04-03 08:24:55 

ParaNoiD

Użytkownik

No właśnie zauważyłem ze sytuacja nieciekawa, że nikt konkretnego nic nie podrzuca, wiec mowię może ja pomogę i polecę firmę która u mnie robiła.
#2017-04-03 10:47:18 

hucuł

Użytkownik

No i dzięki wielkie, przeglądam właśnie ich ofertę sobie i wydaje mi się, że są jak najbardziej ok, zadzwonię sobie do nich czy coś i się dowiem dokładniej jak to widza, jakie koszty tego wszystkiego itp. Dzięki wielkie w takim razie raz jeszcze, pomogłeś mi bardzo!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015