#2017-04-21 01:21:34 

Kordian

Użytkownik

Wiecie kto we Wrocku zajmuje się organizacją imprez firmowych? Fajnie jesli sie wypowiecie bo w tym roku udało nam się przekonać górę żeby nie robić imprezy tak jak zwykle, czyli po łebkach, a zająć się tym na poważnie. Prosze o poważne odpowiedzi za które z góry dziekuje.
#2017-04-21 03:53:38 

Figurant

Użytkownik

Hej. Nie wiem jak w dzisiejszych czasach mozna nie wynająć organizatora do imprezy firmowej. To tak jakby w ogóle nie robić imprezy...
#2017-04-21 04:16:23 

Kordian

Użytkownik

Zgadzam się z Tobą dlatego proszę o namiary na kogoś kto ma doświadczenie w tym temacie :)
#2017-04-21 06:22:17 

Dagna-Ustka

Użytkownik

Siema, polecam skorzystać z oferty http://inspiro-event.pl/. To bardzo dobra i rzetelna firma której organizacja imprez dla firm Wrocław czy okolice nie sprawia żadnego problemu. Wszyscy zawsze świetnie się bawią i potrafią wyluzować. Wiem ze w wielu firmach jest dyskusja na temat wydawania pieniedzy na ten cel, ale wszedzie gdzie pracowalam i bylo duzo imprez ludzie szybko się z sobą zgrywali i lepiej dogadywali. Przekłada się to na atmosfere i oczywiście na wyniki. Pozdrawiam.
#2017-04-21 07:34:00 

tito

Użytkownik

Nie mogę się z tym zgodzić, bo nawet jak są jakieś imprezy integracyjne czy jubileuszowe to nie biorę w nich udziału z zasady. Nie lubię spendów i już, źle się czuję w towarzystwie wielu ludzi. Czy trudno mi się dogadac w pracy? Nie, bo gadam o pracy. Dzieki temu nie trace czasu na pogaduszki i tym podobne bzdety tylko pracuje.
#2017-04-21 08:12:41 

Dagna-Ustka

Użytkownik

To twoje zdanie. Nie jeden raz dowiedziono że ludzie którzy znają się lepiej nie wstydzą się na przykład prosić o przysługę, przyznać do błedu, czy prosić o pomoc. Tobie moze łatwo się pracuje z innymi ale czy innym z Tobą też?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015