#2017-04-24 09:06:21 

kotka

Użytkownik

Hej. Gdzie kupujecie folie zabezpieczające do przesyłek kurierskich? Proszę o szybkie odpowiedzi bo przymierzam się do otwarcia sklepu internetowego i chciałabym skalkulować sobie wszystkie koszty jakie mnie czekają, łącznie z pakowaniem i wydatkami na zabezpieczenia z tego tytułu. Z góry dziekuje za konkretne informacje i pozdrawiam serdecznie.
#2017-04-24 11:01:57 

mortiiis

Użytkownik

Cześć, po pierwsze nie da się wszystkiego dokładnie policzyć wiec dodaj sobie tak plus minus 30% to wszystkich kosztów. Wtedy bedziesz miała najbardziej realny i bezpieczny obraz swoich wydatków. Folie, taśmy i kartoniki najbardziej opłaca się zamawiać na ebordi.pl/towar/lista/11/tasmy-dwustronnie-klejace – link do taśm dwustronnych, bo na nich najbardziej widać ile oszczedzisz w tym sklepie, no i polecam kupić kilka sztuk bo przydadzą się szybciej niż myślisz.
#2017-04-24 12:45:57 

kotka

Użytkownik

Dzięki, nie pomyślałam o taśmach dwustronnych ale faktycznie moga się przydać. Pomysł z doliczeniem 30% do wydatków też pożyczam bo wydaje mi się bardzo sensowny. Mam jeszcze pytanko jakich klejów używasz. Będę musiała pewnie wysyłać też normalne koperty, które warto zakleić normalnym klejem w sztyfcie. Poza tym też mi się przyda do pakowania, pomożesz?
#2017-04-24 13:08:11 

mortiiis

Użytkownik

Też do zamówienia w tym sklepie, proszę - http://ebordi.pl/towar/lista/26/kleje. Idealnie nadaje się nie tylko do zaklejania kopert ale i podklejania paczek i kartonów z tego wzgledu ze jest naprawdę mocny jak na klej w sztyfcie. Z chęcią pomógłbym ci jeszcze bardziej ale nic z takich rzeczy do pakowania nie przychodzi mi do glowy. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015