#2017-05-11 04:35:33 

hucuł

Użytkownik

Czy ktoś z Was korzystał z pomocy w sprawie zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi w Warszawie? Jakie były efekty tego wsparcia, doradztwa, tych działań? Polecacie korzystanie z firm tego typu, czy nie?
#2017-05-11 04:55:26 

ParaNoiD

Użytkownik

Nie jestem właścicielem wspólnoty mieszkaniowej, więc nie wiem, jak to wygląda z tej drugiej strony. Miałem jednak okazję mieszkać w bloku zarządzanym przez profesjonalną firmę i widzę naprawdę dużą różnicę. Jest to odczuwalne, że ktoś zarządza budynkiem w sposób przemyślany, oparty na wieloletnim doświadczeniu. Lokatorzy są zadowoleni, bo ich oczekiwania są spełniane i pilnowane.
#2017-05-11 05:53:26 

mortiiis

Użytkownik

Jeśli chodzi o zarządzanie wspólnotami Warszawa obiecuje dużo. Wszystkie te obietnice znajdują swoje odwzorowanie w rzeczywistości i te zmiany są odczuwalne przez każdego. Zarówno z perspektywy właścicieli wspólnoty, jak i w oczach lokatorów. Wejdź na stronę internetową: http://piterson.pl/oferta/wspolnoty-mieszkaniowe/, a uzyskasz obraz całej sytuacji i przekonasz się, co możesz otrzymać.
#2017-05-11 07:49:55 

hucuł

Użytkownik

Czyli miałem dobre przeczucia, iż warto skorzystać z oferty takiej firmy. Dziękuję za polecenie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015