#2017-05-14 22:02:37 

Kordian

Użytkownik

Witam. Poszukuję dobrego kursu angielskiego dla dorosłych we Wrocławiu. Zalezy mi na tym, żeby zajęcia były prowadzone w małych grupach przez cierpliwego nauczyciela, który wszystko dobrze tłumaczy. Angielski nigdy nie był moja stroną, uczyłam się go już 20 lat temu w szkole i prawie nic nie pamietam. Który kurs angielskiego we Wrocławiu możecie mi polecić?
#2017-05-15 00:30:57 

Dagna-Ustka

Użytkownik

Mnie też angielski nigdy nie wchodził, ale to się zmieniło, gdy zaczęłam chodzic na zajecia jezykowe do Akademii Języka we Wrocławiu. Zajęcia były tam tak dobrze prowadzone, że po miesiącu kursu nauczyłam się więcej niż przez kilka lat nauki angielskiego w szkole. Uważam, że dobry nauczyciel to podstawa, ale ważne jest tez, żeby zajęcia odbywały się w miłej i sprzyjającej skupieniu atmosferze, najlepiej w małych, około 5-osobowych grupach.
#2017-05-15 01:05:00 

Kordian

Użytkownik

Zgadzam się z Tobą. A w tej szkole, którą polecasz, tak własnie było? Były małe grupy, spokojna atmosfera i dobry nauczyciel?
#2017-05-15 03:16:11 

Dagna-Ustka

Użytkownik

Dokładnie tak. Nauczyciel miał czas, żeby zorientowac się, jakie czynia postępy i z czym maja problemy wszyscy uczestnicy kursu. Zawsze wszystko dokładnie wyjasniał, dzięki czemu nie czułam się zagubiona na lekcji jak to nie raz bywało w szkole.
#2017-05-15 05:13:38 

Kordian

Użytkownik

Znam to uczucie. Nie chciałabym znowu być w sytuacji, że nauczyciel cos mówi, a ja nie wiem o co mu chodzi ;) A gdzie znajdę więcej informacji na temat organizowanych w tej szkole językowej kursów angielskiego?
#2017-05-15 05:32:40 

Dagna-Ustka

Użytkownik

Pod adresem internetowym http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-angielskiego/dla-doroslych/ zostały zamieszczone informacje dotyczące organizowanego w polecanej przeze mnie szkole językowej kursu angielskiego dla dorosłych we Wrocławiu. Ja chodziłam tam na kurs weekendowy, ale są tam też do wyboru inne kursy, np. popołudniowe i wieczorne.
#2017-05-15 06:52:40 

Kordian

Użytkownik

To dobrze, że jest tam tak dużo terminów kursu do wyboru. Ja też chyba wolałabym kurs weekendowy niż wieczorny czy popołudniowy, bo jestem wtedy wypoczęta i umysł lepiej pracuje :)
#2017-05-15 08:54:55 

Profesorka

Użytkownik

Ja także polecam zajęcia w tej szkole jezykowej we Wrocławiu. Uczęszczałam tam na miesięczny kurs niemieckiego dla opiekunek, opisany pod linkiem http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-niemieckiego/dla-opiekunek-pielegniarek/. Wiele się na tym kursie nauczyłam i to w tak krótkim czasie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015