#2017-05-17 19:07:13 

Kordian

Użytkownik

Cześć, mam bardzo wrazliwą skórę i rzadko jaki kosmetyk mi odpowiada, ponieważ wystepuja u mnie reakcje alergiczne, czy ktos z Was próbował robić w domu kosmetyki naturalne wg przepisów zamieszczonych na portalu Herbaria Blog, jakie są Wasze opinie?
#2017-05-17 20:26:43 

Dagna-Ustka

Użytkownik

Ja nie mam drygu do czegoś takiego, ale moja kolezanka ma dziecko z atopową skóra i żadne kremy ani maści nie były dobre gdyż u dziecka wystepowały zmiany alergiczne i wtedy ktos właśnie podał jej namiary na Herbaria Blog i ona się zawzięła i systematycznie robi dla dziecka kremy, z tego co wiem jest bardzo zadowolona z efektów.
#2017-05-17 20:44:33 

Figurant

Użytkownik

Nie powiecie mi że nie ma kremów czy maści dla dzieci z wrazliwą skórą, zresztą wszystkie dzieci maja delikatna skórę i przecież matki stosuja jakieś kosmetyki prawda?
#2017-05-17 23:23:11 

Profesorka

Użytkownik

Na pewno stosują ale dla dzieci ze skórą atopową trzeba stosowac kosmetyki naturalne i dobrze jak można samemu je zrobić. Zresztą na http://www.herbariacosmetics.pl/ jest wiele artykułow, m.in. o maści na zmiany skóry atopowej czy o kremie zimowym dla niemowląt. Poczytaj sobie tez artykuł o kremie nawilżającym do skóry naczynkowej.
#2017-05-18 02:12:55 

tito

Użytkownik

Ja to bym nie miał cierpliwości się bawić w samodzielne przygotowywanie kremów naturalnych tak że podziwiam Was kobitki:D
#2017-05-18 05:07:18 

Urszula

Użytkownik

Pielęgnacja skóry atopowej jest bardzo trudna i nie miałam innego wyjścia jak zacząć robić w domu taki krem dla siebie. Robie go wg przepisu ze strony http://www.herbariacosmetics.pl/pielegnacja-skory-wrazliwej-i-atopowej-krem-ratunkowy/ i powiem Ci że idzie mi coraz lepiej. Jest tam dokladnie opisane jak się robi takie kremy na bazie masła shea, oleju kokosowego i oleju z pestek malin.
#2017-05-18 07:02:04 

kanar

Użytkownik

moja ślubna jest zachwycona kremami Herbaria Cosmetics, pokupowała sobie rózne zlewki, specjalne garnki spieniacze i bardzo dokładną wagę, wszystkie składniki pieczołowicie odmierza, podgrzewa miesza potem wkłada do słoiczków. Używa ich i nie ma uczuleń.
#2017-05-18 07:48:38 

Kordian

Użytkownik

Wielkie dzięki, przekonaliście mnie, spróbuję zrobic dla siebie taki krem, może mi posłuży, cześć!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015