#2017-05-24 21:59:47 

Figurant

Użytkownik

Witam. Szukam detektywa jak w temacie. Kilka dni temu zaginął mój brat. Niestety do dnia dzisiejszego nie ma z nim kontaktu i bardzo się boje ze coś mu się mogło stać. Niestety nasze organy ścigania nie potrafią nic zrobić, zresztą jak zwykle, więc muszę wziąć sprawy w swoje ręce. Znacie kogoś ze stolicy kto mógłby zająć się tą sprawą?
#2017-05-24 23:02:29 

tito

Użytkownik

W stolicy nie brakuje takich detektywów ale w twoim wypadku każda minuta jest ważna więc najlepiej jak by był to ktoś z dużym doświadczeniem. Chyba najlepszego prywatnego detektywa z Warszawy jakiego znam znajdziesz na stronie http://detektywrudnicki.pl/. Nie tylko działają w całej europie ale mają odpowiedni sprzęt który na pewno przyspieszy rozwiązanie sprawy. Życzę powodzenia.
#2017-05-25 01:22:23 

Kordian

Użytkownik

Kolega wyżej dobrze mówi. Moja znajoma korzystała z ich usług ale słyszałam też bardzo dużo dobrych opinii od innych ludzi na ich temat. Miejmy nadzieję że sprawa się szybko rozwiąże bo musi to być strasznie stresujące.
#2017-05-25 02:52:36 

Dagna-Ustka

Użytkownik

A masz może chociaż jakieś pomysły co mogło się stać? Nikt nie znika tak z dnia na dzień bez słowa więc może miał jakieś problemy z dziwnymi ludźmi albo coś podobnego? Postaraj się dowiedzieć jak najwięcej bo to na pewno przyśpieszy cały proces.
#2017-05-25 04:53:04 

kanar

Użytkownik

Wysyłam jeszcze namiary na kilka dużych agencji działających na terenie całej polski. Agencje współpracują z policją więc może uda się odnaleźć chłopaka całego i zdrowego. Trzeba być dobrej myśli ;)
#2017-05-25 06:53:30 

Figurant

Użytkownik

Właśnie o to chodzi że mój brat był raczej skrytym człowiekiem i nie wiem za wiele o jego życiu prywatnym. W najbliższym czasie będę rozmawiał z jego znajomymi i ludźmi którzy mieli z nim kontakt w ostatnim czasie. Mam nadzieję że sprawa zakończy się pomyślnie.
#2017-05-25 09:13:56 

Dagna-Ustka

Użytkownik

Im więcej się dowiesz tym lepiej dla sprawy. Sama kiedyś przechodziłam podobny problem ale wspólnymi siłami udało nam się doprowadzić sprawę do końca i nic się złego nie stało na szczęście. Tobie też tego życzę, miejmy nadzieję że brat się znajdzie cały i zdrowy :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015