#2017-06-29 18:05:01 

hucuł

Użytkownik

Sądzę że przyszła pora żeby zmierzyć się z jakąś nową profesją. Kumpel nieźle zarabia na taksówce i trochę mnie próbuje w to wciągać :) No to pomyślałem że zrobię tę licencję tylko najpierw muszę kurs odpowiedni zaliczyć. Tutaj moje pytanie – czy znacie takie kursy ale w miarę niedrogie? Z góry dziękuję za każdą radę!
#2017-06-29 19:27:51 

barbie sie garbi

Użytkownik

Nigdy się tym nie interesowałam ale chyba najlepiej będzie kumpla zapytać o takie rzeczy – skoro pracuje w tym zawodzie to powinien najlepiej wiedzieć.
#2017-06-29 21:04:31 

AS

Użytkownik

Hm, powiem szczerze że trochę czasu minęło odkąd się zajmowałem tymi tematami. Ciężko mi powiedzieć, bo na pewno sporo się zmieniło w branży kursów na taxi. Jest teraz duża konkurencja pomiędzy ośrodkami.
#2017-06-29 23:17:51 

kanar

Użytkownik

Jak na moje oko ten ośrodek internetowy jest bardzo dobry - https://dobrykurstaxi.pl/. Dwóch kumpli się tam uczyło na taksówkarzy, licencję zrobili bez żadnego problemu. Także wydaje się to fajnym rozwiązaniem dla kogoś kto chce zacząć. Sam zawód faktycznie nie jest zły – dużo kontaktu z ludźmi, zarobki potrafią być super zwłaszcza w weekendy i jakieś imprezowe dni. Kurs na taksówkarza to też jest dla kierowcy szansa żeby na drodze jeszcze lepiej reagować.

#2017-06-30 02:11:50 

Urszula

Użytkownik

Słyszałam że na takim kursie kładzie się spory nacisk na doskonalenie techniki jazdy. Moim zdaniem to jest bardzo ważne bo ogromna część kierujących ma z tym problemy. Przynajmniej mogą taksówkarze dawać przykład.
#2017-06-30 04:13:22 

krystian666

Użytkownik

Z tym przykładem to wiesz jak jest... Jak się trochę jeździ po mieście to świetnie widać jak się panowie z kogutem taxi potrafią rozpychać na pasach.
#2017-06-30 05:37:33 

numer1

Użytkownik

Bo są taksiarze różnego sortu – ci starsi czasami odwalają dziwne rzeczy ale młodsze pokolenie to naprawdę jest inna bajka. Między innymi dlatego że zaliczają świetne kursy na których zyskują cenne umiejętności.
#2017-06-30 06:32:48 

Profesorka

Użytkownik

Powiem że nie podzielam negatywnych opinii odnośnie taksówkarzy. Jak dla mnie zachowują się na drodze znacznie lepiej niż wielu innych kierowców. Ale może ktoś miał po prostu pecha, trafił na buraka i teraz generalizuje.
#2017-06-30 09:25:35 

Dagna-Ustka

Użytkownik

Wszystkie stereotypy wynikają z generalizowania. A faktem jest że dziś ludzie na taksówkach są po takich szkoleniach że większość z nich to są mistrzowie kierownicy i nie ma w tym stwierdzeniu żadnej ironii.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015