#2017-07-06 04:25:16 

hucuł

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Czy ktoś z Was posiada uprawnienia wysokościowe? Bardzo intensywnie zastanawiam się nad takim właśnie kursem, ponieważ chciałbym pracować w zawodzie na wysokości i być profesjonalistą. A aby się nim stać, trzeba uczyć się od najlepszych. Czy jesteście w stanie polecić mi jakąś szkołę, która nauczy mnie zawodu?
#2017-07-06 05:07:42 

AS

Użytkownik

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie internetowej: https://polskaszkolaalpinizmu.pl/szkolenia-do-prac-na-wysokosci-oraz-okresowe-szkolenie-bhp.html. Instruktorzy, którzy pomagają Ci uzyskać wymarzone uprawnienia wysokościowe, szkolą także BOR, czy wojsko, oraz wiele tego rodzaju jednostek. Myślę, że to świadczy o bogatym doświadczeniu i profesjonalizmie kadry. Uprawnienia wysokościowe możesz uzyskać niewielkim kosztem – kurs nie jest drogi, ponadto na stronie możesz pobrać różnego rodzaju materiały, które w jakiś sposób pomogą Ci w kształceniu się.
#2017-07-06 06:57:43 

krystian666

Użytkownik

Interesuje Cię praca związana z budownictwem, czy też park linowy i te sprawy?
#2017-07-06 08:44:12 

hucuł

Użytkownik

Zdecydowanie bliższa mojemu sercu jest alpinistyka, choć nie wykluczam niczego. Na razie chcę spróbować i zobaczyć, czy to jest dla mnie.
#2017-07-06 10:47:24 

wróg

Użytkownik

Ja też szedłem na kurs z takim podejściem, że jest to doświadczenie, przygoda, spróbowanie czegoś nowego. Jednak zostałem na dłużej, ponieważ totalnie wkręciłem się w pracę tego typu! Świat z góry wygląda jakoś lepiej… A tak poważnie, to naprawdę się zainspirowałem na kursie i co raz próbuję nowych wyzwań. Jeśli się zastanawiasz – wybierz bez wahania właśnie tę szkołę. Nie będziesz żałował.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015