#2016-10-09 22:08:12 

pierniczka

Użytkownik

Cześć, zastanawiam się właśnie czy zacząć brać magnez, ale w sumie to nie wiem za bardzo na co on pomaga. Pomożecie rozwiać moje wszelkie wątpliwości? Jestem ciemna i zielona, jeżeli chodzi o kwestię leków oraz wszelkiego rodzaju suplementów.
#2016-10-09 23:52:09 

barbie sie garbi

Użytkownik

Oczywiście, że warto brać magnez! Jeżeli masz stresującą pracę lub pijesz dużo kawy to powinnaś go brać w szczególności ponieważ i stres i kawa wypłukują go z organizmu. Biorąc przykładowo magne B6 lub inny magnez unikniesz trzęsących się dłoni, drżących mięśni, nadmiernego stresu oraz wielu innych dolegliwości.
#2016-10-10 01:09:14 

pierniczka

Użytkownik

To faktycznie może warto zainwestować. Teraz muszę tylko odszukać jakiś sklep internetowy, w którym oferowane są różnego rodzaju witaminy. Zależy mi na tym żeby był duży wybór, bo lubię sama zadecydować o zakupie.
#2016-10-10 01:32:57 

barbie sie garbi

Użytkownik

Akurat aptek internetowych jest bardzo dużo, chociażby apteka Gemini lub inna. Wystarczy odszukać właściwy produkt na stronie internetowej, zamówić go i pewnie na drugi dzień zostanie już dostarczony. Co ważne, tego typu sklepy posiadają również oddziały stacjonarne i wysyłka do najbliższego zazwyczaj jest darmowa.
#2016-10-10 03:17:38 

ParaNoiD

Użytkownik

Mogę potwierdzić wszytko co mówi koleżanka. Dorzucę Ci jeszcze link do strony głównej tej apteki https://www.aptekagemini.pl/ , gdzie w zakładkach można z łatwością odszukać leki dostępne bez recepty, wśród których będzie tego typu specyfik. Co ważne, dowiedzieć się możesz równie wiele na temat samej apteki.
#2016-10-10 05:28:18 

pierniczka

Użytkownik

Dziękuję kochani, a polecilibyście jakiś konkretny magnez? Może macie jakieś doświadczenia?
#2016-10-10 06:53:05 

ParaNoiD

Użytkownik

Generalnie nie ma co patrzeć na opinie oraz preferencje innych ponieważ dawka magnezu powinna zostać dostosowana do organizmu, wieku, wagi oraz wielu innych czynników. Dobrze będzie wypróbować metodą prób i błędów albo skonsultować wybór z lekarzem lub farmaceutą. Ja zanim znalazłem ten właściwy to skorzystałem chyba z kilkunastu firm, więc nie masz się co załamywać. Czasami warto również zastanowić się nad zestawami witamin, które zawierają taką samą dawkę magnezu, a do tego różne inne składniki.
#2016-10-10 08:10:00 

pierniczka

Użytkownik

Super! Jeszcze raz dziękuję Wam bardzo za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015