#2017-11-17 01:26:19 

pierniczka

Użytkownik

Witajcie.Za 3 miesiące mam termin porodu i nie ukrywam, że jestem przerażona! Mam wrażenie, że wielu jeszcze rzeczy nie wiem i sobie nie poradzę. Koleżanki doradzają mi, żebym powoli zaczęła kompletować wyprawkę dla malucha, ale naprawdę nie wiem, co mogłoby się w niej znaleźć! Chętnie wysłucham porad doświadczonych mam, które zechcą mnie wesprzeć. Będę wdzięczna za wszystkie rady, bo na razie czuję się trochę zagubiona.
#2017-11-17 01:37:26 

Urszula

Użytkownik

Nie uważasz, że trochę przesadzasz? Większość kobiet przez to przechodzi i jakoś sobie radzą. Wystarczy odrobina chęci, bo żadna wiedza nie jest potrzebna. Wszystko możesz znaleźć w internecie.
#2017-11-17 02:51:20 

szalona

Użytkownik

Koleżanka pisze straszne głupoty! To oczywiste, że każda przyszła matka się stresuje i nie ma w tym nic dziwnego! Sama przez to przechodziłam, więc chętnie pomogę. Czego dokładnie potrzebujesz?
#2017-11-17 03:31:34 

pierniczka

Użytkownik

Zdecydowałam, że chciałabym karmić dziecko piersią. Wyczytałam gdzieś, że są potrzebne do tego jakieś specjalne akcesoria. Proszę nie śmiejcie się ze mnie, ale naprawdę nie wiem nic :(
#2017-11-17 05:19:33 

Dagna-Ustka

Użytkownik

Akcesoria może nie są niezbędne, ale na pewno ułatwiają pierwszy okres z maluchem w domu :) Sprawdź sobie asortyment sklepu: https://wyprawkowy.pl/karmienie-piersia-26, który ma naprawdę szeroki wybór, jeśli chodzi o produkty dla świeżo upieczonych mam. Dostaniesz tam między innymi specjalne poduszki, które ułatwią Ci podtrzymywanie malucha, podczas karmienia, a także butelki do przechowywania mleka. To na pewno się przyda.
#2017-11-17 08:02:39 

Profesorka

Użytkownik

Ja ze swojej strony polecam laktator ręczny, który właśnie kupiłam w sklepie wyprawkowy.pl, który ułatwia życie, gdy chcesz odciągnąć mleko, żeby zostawić z kimś malucha. W sklepie masz szeroki wybór, więc na pewno znajdziesz coś, co będzie Tobie odpowiadać.
#2017-11-17 08:43:12 

szalona

Użytkownik

Dobrze, że o to wszystko pytasz, bo nie musisz przecież tego wiedzieć. Każdy się uczy, ale dużo łatwiej jest gdy masz wsparcie od kobiet, które już przez to przeszły. W każdym razie gratulacje dla przyszłej mamy i dużo radości z dzieckiem.
#2017-11-17 09:20:08 

pierniczka

Użytkownik

Bardzo dziękuję :) Już sobie wypatrzyłam kilka rzeczy, o których pisałyście i chyba czas zacząć kompletować wyprawkę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015