#2019-09-06 05:35:26 

hucuł

Użytkownik

Witajcie. Szukam dobrego serwisu samochodowego w Krakowie, bo w mojej nowej Corolli coś zaczęło nawalać, prawdopodobnie hamulce. Auto jest jeszcze na gwarancji, więc chyba musze wybrać się do jakiejś autoryzowanej stacji obsługi, żeby wszystko dokładnie sprawdzili i naprawili awarię. Może Wy mi poradzicie czym się mam kierować przy wyborze ASO Toyoty w Krakowie?
#2019-09-06 06:58:44 

AS

Użytkownik

W sumie to nie musisz wybierać ASO, bo obecnie korzystanie z tego typu serwisów nie jest obowiązkowe dla włascicieli nowych aut objętych gwarancją. Kiedyś tak było, ale już dawno temu. Możesz podjechać do zwykłego warsztatu i tam też zrobią przegląd, zdiagnozują usterki i nprawią co trzeba.
#2019-09-06 09:33:48 

hucuł

Użytkownik

Rozumiem, ale podczas zakupu auta w salonie zalecali mi korzytsać z serwisów ASO, bo podobno tam pracują fachowcy wyspecjalizowani w konkretnej marce.
#2019-09-06 11:20:32 

mortiiis

Użytkownik

No to prawda. Ja też mając auto na gwarancji, korzystałem z autoryzowanego serwisu Renault w Poznaniu i to z kilku powodów. Po pierwsze, ten serwis Renault w Poznaniu i inne tego typu serwisy montują tylko rekomendowane przez producenta aut podzespoły, a po drugie starannie prowadzą książkę serwisową. Poza tym dają gwarancje na naprawę i części.
#2019-09-06 14:02:58 

ParaNoiD

Użytkownik

Ja wybrałem serwis aso Toyoty w Krakowie na Nowej Hucie, bo miał w ofercie ciekawe pakiety usług do wyboru, np. mini, standard i komfort, wszytskie w korzystnych cenach. Polecam własnie ten serwis aso Toyota Kraków oferuje również promocyjny program dla włascicieli tych samochodów, które są już po 3-letnim okresie gwarancji.
#2019-09-06 15:46:18 

Urszula

Użytkownik

A ja poszukując odpowiedniego dla siebie serwisu ASO Toyoty w Krakowie kierowałam się opisami i opiniami zamieszczonymi na stronie https://serwisyaso.pl/serwis-toyota/. Świetne rekomendacje mają tam aż 3 krakowskie serwisy. Polecam Ci zapoznać się z opisem każdego z nich i wybrac taki, który najbardziej Ci odpowiada.
#2019-09-06 17:54:00 

hucuł

Użytkownik

OK, przeczytam na spokojnie i wybiorę któryś z nich, ale najblizej mam do Nowej Huty, więc pewnie zdecyduję się na tamtejszy serwis.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015